0
Nu aveti nici un produs in cos.

0

Angajari

Pentru posturile de mai jos aplica la email: jobs@modernglassart.ro

SALES ASSISTANT

Te invitam in echipa nostra daca esti persoana flexibila si dinamica.

Daca esti pasionat de design interior, gandesti proactiv, daca iti place sa interactionezi cu oamenii ne-ar face placere sa te cunoastem.

Descrierea postului:

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor pentru clienti

- consiliere clienti

- urmarire si analiza vanzari, mentinere baza de date clienti

- indrumarea clientilor web shop

Cerinte:

- studii medii sau superioare

- aptitudini de comunicare

- cunoastrea limbii engleze sau maghiare poate fi un avantaj

- permis de conducere categoaria B

- abilitati Word, Excel, Email

Se ofera:

- salariu fix + bonus din vanzari

- target vanzari realizabil

- laptop + smartphone

SALES MANAGER

Daca ai experienta in vanzari, ai un profil antreprenorial te asteptam in echipa noastra.

- Stabilirea de noi relatii cu clientii importanti din tara

- Promovarea produselor companiei in lanturile de distributie consacrate acestor produse

- Listarea produselor companiei in showroomuri din tara

- Elaborarea si implementarea propriilor strategii de vanzari dupa aprobarea acestora de director general

- Impunere de modalitati eficiente de lucru in departamentul de vanzari si in realitaia cu celallte departamente.

Cerinte:

-1-2 ani experienta in vanzari

- Permis conducere categoria B

- Abilitati de negociere si de convingere

- Cunosterea la nivel avansat al programelor: Word, Excel, PP

Se ofera:

- salariu fix + comision din vanzari

- target realist

- laptop, smartphone, masina

- training vanzari